www.polski.info - Польська мова. Матеріали до вивчення.
Добірки

9 безкоштовних онлайн-курсів (уроків) польської мови

Вивчати польську мову самостійно складніше, ніж з учителем, звісно ж. Але можна! Проте слід пам’ятати, що це наполеглива робота над собою. Тут дуже важливо дібрати спосіб, який підходить саме для вас. Адже хтось краще засвоює матеріал, виконуючи тести, інший заглиблюється в граматику й правила, а комусь найбільше імпонують аудіо- чи відеоуроки.
Ми підготували для вас добірку найбільш зручних і змістовних, на нашу думку, безкоштовних онлайн-курсів для вивчення польської мови. Вони підійдуть як для початківців, так і для тих, хто вже знайомий з польською і хотів би вдосконалити свої знання.

Po polsku po Polsce – інтерактивний безкоштовний онлайн-курс, який розрахований на початківців (рівень А1). Це своєрідна віртуальна мандрівка регіонами Польщі, під час якої можна не лише заглибитися в основи вивчення польської мови, а й пізнати важливі для польської історії постаті й місця. Тут дуже добре пояснюється граматика, використовуються при цьому інтерактивні завдання, пазли, яскраві ілюстрації-картинки тощо. Великий плюс сайту – чимала кількість зручних різноманітних тестів.
Примітка: супроводу українською чи російською немає.

Lubelski Uniwersytet Inspiracji пропонує чітко структурований інноваційний онлайн-курс польської мови (рівні А2В1) для людей, які хочуть не лише вивчити польську мову, а й пізнати місто Люблін та звичаї поляків. Доступ до курсу безкоштовний. Складається він із 40-а занять, поданих у формі мультимедійної презентації, містить велику кількість лексично-граматичного матеріалу, вправи з фонетики й орфографії, завдання для розвитку навичок аудіювання. Після завершення занять учасники отримують сертифікат, який підтверджує участь у цьому онлайн-курсі.

Рolskijazyk.pl – безкоштовна інтернет-платформа, за допомогою якої кожен може самостійно вивчити польську мову, починаючи від алфавіту до рівня В2; крім того, у кінці є тест для визначення рівня мови. Курси розбиті на тематичні розділи (наприклад, «Мої захоплення»), містять інтерактивні завдання, вправи на повторення, таблиці з прикладами. Автори проекту вважають, що ця платформа допоможе краще познайомитися не лише з мовою, а й історією та культурою польського народу. Тут вас «змусять» і слухати/розуміти, і читати, і писати, тому якщо ви плануєте складати іспит на отримання сертифіката з польської мови, то цей ресурс може стати непоганим стартом. Для того щоб почати заняття, треба зареєструватися на сайті http://www.polskijazyk.pl
Примітка: є пояснення/завдання українською або російською; на жаль, трапляються технічні помилки.

LingoHut містить безкоштовні уроки польської, які включають різноманітні ігри, словникові картки й розраховані в першу чергу на поповнення словникового запасу.

Mówić po polsku – хороший сайт для початківців для тренування власної вимови, тут можна знайти аудіо- й відеоматеріали, у яких озвучено алфавіт та основні розмовні теми.
Примітка: сайт англомовний.

Платформа для вивчення і вдосконалення польської мови Easy-polish містить мультимедійний словник, розмовник, медіатеку, відео і є хорошим ресурсом для поповнення словникового запасу.

Lingust – російськомовний сайт (курс) з онлайн-уроками для початківців, які розраховані на практичне оволодіння навичками розмовного мовлення. Граматику польської мови подано просто й зрозуміло.

Оlz.by – ще один ресурс (проект Online Language Zone) російською мовою. Тут ви знайдете уроки (фонетика, граматика, лексика), статті з вивчення польської, тренінги й розповіді про Польщу. На сайті є також фільми, мультфільми та пісні, які адаптовані спеціально для тих, хто вивчає польську, а також тест на визначення рівня знань.

polski.info – це безплатна ,багатомовна онлайн-платформа для вивчення польської мови, на якій є також і дистанційні курси польської мови для рівнів А1А2.
Її створено у співпраці з мовознавцями з Німеччини, України, Словенії, Чехії, Словаччини, Литви, Росії.
На сайті ви знайдете путівник із граматики польської мови, словник (із записами вимови) та форум для обговорень, щоб учитися разом й обмінюватися досвідом.
Для того, аби скористатися матеріалами для вивчення польської, необхідно зареєструватися.

Бажаємо вам знайти те, що підійде саме вам і допоможе швидше опанувати мову як усно, так і письмово. Далі буде…

autorka: Оксана Дубовик

Administrator of www.jpolski.info

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *