www.polski.info - Польська мова. Матеріали до вивчення.
Лексика

BaBaDum: вивчаємо слова польської мови в ігровій формі

Нещодавно натрапила в мережі на цікавий сайт BaBaDum, який був створений для «приємного вивчення» іноземних мов, тож ділюся з вами.
Ця платформа пропонує вивчити 1500 слів (21 мова на вибір) за допомогою п’ятьох різних ігор. Авторами ідеї є Александра та Даніель Мізелінські (Hipopotam Studio).Як це працює?
Заходимо на портал babadum.com – перед нами висвітлюється меню (стартова сторінка). Натискаємо на кнопку «Грай» і обираємо іконку з прапорцем тієї країни, мову якої хочемо вивчати (нас, звісно, цікавить польська мова, тож обираємо біло-червоний прапорець). Вгорі (у лівому куточку) розташовані іконки вибору виду гри. У будь-який момент ви можете обрати іншу мову і змінити режим гри.

Варіанти гри
1. Обрати зображення, орієнтуючись на написання й вимову (озвучення).
2. З-поміж чотирьох слів обрати те, яке бачите на малюнку.
3. Обрати потрібну ілюстрацію, прослухавши аудіозапис.
4. Із розкиданих літер скласти слово, яке зображене на малюнку.
5. Випадковий тест (на вибір порталу), який складається з чотирьох попередніх.

Прим. Можна переглянути відео, яке польською мовою пояснює механізм роботи сторінки на прикладі вивчення англійської мови. 

Збирай пункти
За кожну правильну відповідь нараховуються бали. Щоб результати збереглися на сайті, варто зареєструватися. Тоді в будь-який зручний час можна продовжити навчання з того місця, де зупинилися.
На порталі також можна взяти участь у змаганнях на найкращого знавця слів серед зареєстрованих учасників.
Сервіс BaBaDum – це досить цікава альтернатива для багатьох, хто не любить нудного заучування слів напам’ять «з листочка». Легкий аудіовізуальний спосіб подачі матеріалу має сподобатися як дітям, так і дорослим, які роблять перші кроки у вивченні іноземної (польської) мови і прагнуть поповнити свій словниковий запас

Прим. Усі питання щодо роботи сайту Babadum (у т. ч. помилки на ньому чи якісь неточності, пропозиції) надсилайте авторам сервісу. 

Autorka: Ksenia ZłotnickaAdministrator of www.jpolski.info

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *